Меню
 
Головна arrow Новини
На території третьої міської лікарні запрацював тимчасовий модульний блок

В серпні 2022 року до адміністрації КНП «Чернігівська міська лікарня №3» Чернігівської міської ради звернулися представники Німецького товариства міжнародного співробітництва ГмбХ Даг-Хаммарскйолд-Вег від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку з пропозицією встановлення на території лікарні тимчасового модульного блоку площею біля 600 м2 на основі пересувних модулів. У листопаді того ж року між Німецьким товариством міжнародного співробітництва ГмбХ Dag-Hammarskjold-Weg 1-5 65760 Eschborn та Чернігівською міською радою було підписано Меморандум задля досягнення мети проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території) та основних засад подальшої співпраці.

Протягом 2023 року на земельній ділянці, що перебуває у власності лікарні, проводилися роботи з монтажу конструкції модульних блоків і наприкінці листопада повністю змонтована збірна з матеріалів модульних конструкцій будівля, яка наразі введена в експлуатацію.

«Тимчасовий модульний блок, з повним комплектом медичного обладнання та необхідними меблями, встановлений для надання амбулаторної медичної допомоги, – говорить генеральний директор Чернігівської міської лікарні №3 Віктор Янголь. – Консультативно-діагностичне відділення може обслуговувати до 200 пацієнтів на день. Кабінети оснащені всім необхідним медичним та лабораторним обладнанням».

За повідомленням Віктора Янголя в модульному блоці будуть працювати і лікарі стаціонару, і вузькі спеціалісти з поліклініки. Для пацієнтів будуть доступні такі методики обстеження, як: електроміографія, електроенцефалографія, аудіометрія, тощо.

Варто зазначити, що окрім повного комплекту медичного обладнання модульний блок оснащений сонячними батареями та генератором. Всі роботи повністю профінансувала організація GIZ Ukraine за підтримки уряду Німеччини. На побудову та оснащення витратили близько 60 мільйонів гривень.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc