Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала вантаж виробів медичного призначення від американських благодійників

Громадська організація «Медична підтримка лікарень України» та Міжнародний благодійний фонд «Душа України» в рамках Всеукраїнської програми допомоги медичним закладам України передали для Чернігівської дитячої обласної лікарні гуманітарний вантаж на загальну суму 145 377 грн. Збирали вантаж у США потужний американський благодійний фонд Project C.U.R.E. та волонтери від зазначеної організації.

Завдяки небайдужим американцям дитяча лікарня поповнилася реанімаційними ліжками з надувними матрацами та електричним ліжком, медичними шафами та іншими медичними меблями, кріслом гінекологічним, наборами хірургічних інструментів, кисневими концентраторами, тонометрами, стетоскопами, ендотрахеальними трубками, товарами для немовлят, а також великою кількістю різноманітних витратних матеріалів (витратні матеріали для загальної хірургії, перев’язувальні засоби, шприци, голки, серветки, рукавички, маски, медичний одяг, катетери, шини тощо).

«Американська спільнота дуже допомагає нашій країні, а ми робимо свою роботу – доставляємо, комунікуємо, щоб люди могли безкоштовно отримати все необхідне для лікування, – говорить Голова правління ГО «Медична підтримка лікарень України» Валерій Гребенюк. – Така підтримка дуже вагома для Чернігівщини – регіону, що зазнав значних руйнувань внаслідок ворожої навали».

Також Валерій Гребенюк зазначає, що допомагаючи лікарням обладнанням, медичним приладдям та медичними витратними матеріалами, вони прагнуть зробити свій внесок у систему охорони здоров’я України та надання безкоштовної медичної допомоги українцям.

«Нам дуже приємно мати тісну співпрацю з Чернігівською дитячою лікарнею та робити свій внесок для допомоги діточкам України. Спільний з Міжнародним благодійним фондом «Душа України» проєкт призначений для допомоги українським дітям, які постраждали внаслідок військової агресії, включає також і будівництво нового реабілітаційного центру імені Матері Терези саме для українських діточок. Для нас дуже важливо, щоб дітки, які, нажаль, втратили кінцівки через військову агресію, змогли якомога швидше продовжити повноцінне життя» – наголошує Валерій Гребенюк.

«Ми дуже дякуємо американським благодійникам за надану допомогу. Вона дійсно неоціненно важлива для дитячого населення Чернігівщини, – висловлює слова вдячності представник Чернігівської обласної дитячої лікарні Олександр Матвієнко. – Безумовно, ми також зацікавлені в розвитку співпраці у форматі оздоровлення та реабілітації дітей, які постраждали через бойові дії, тому дуже вдячні громадській організації «Медична підтримка лікарень України» та Міжнародному благодійному фонду «Душа України» за допомогу в цей складний час та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc