Меню
 
Головна arrow Новини
Для медичних закладів Чернігівщини американські благодійники передали вантаж з медичним обладнанням та виробами медичного призначення.

Громадська організація «Медична підтримка лікарень України» та Міжнародний благодійний фонд «Душа України» в рамках Всеукраїнської програми допомоги медичним закладам України передали для медичних закладів Чернігівщини потужний гуманітарний вантаж. Збирали вантаж у США американський благодійний фонд Project C.U.R.E. та волонтери від зазначених організацій.

Завдяки небайдужим американцям зібрано та доставлено до Чернігова функціональні лікарняні ліжка для відділень інтенсивної терапії, електричні лікарняні ліжка, ліжка-каталки для хворих, ліжка для домашнього догляду за хворими, монітори клінічні, автоклав, стерилізатор, інфузійний насос, візок медикаментозний, медичні стойки для внутрішньовенних вливань, набори хірургічних інструментів, столи та лампи для обстежень, різноманітні медичні меблі, трансформатори, отоскоп та офтальмоскоп, ларингоскопи, концентратори кисневі, приладдя, трубки та набори для трахеостомії та крикотиреоїдотомії, урологічні хірургічні пакети та приладдя, ортопедичні хірургічні пакети та приладдя, та багато інших виробів медичного призначення і витратних матеріалів.

«Потреби в обладнанні, розхідних матеріалах та виробах медичного призначення для закладів охорони здоров’я області збирає Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА і вже виходячи з потреб формуються списки необхідних засобів, які надаються представникам ГО «Медична підтримка лікарень України», – говорить начальник Чернігівського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Володимир Тарасовський. – Завдяки посередництву ГО «Медична підтримка лікарень України» американський благодійний фонд Project C.U.R.E., а також Міжнародний благодійний фонд «Душа України» збирають товари медичного призначення згідно сформованих потреб та передають їх для доставки до медичних закладів області.

«Американська спільнота дуже допомагає нашій країні, а ми робимо свою справу – доставляємо, комунікуємо. Робимо все можливе, щоб люди змогли безкоштовно отримати все необхідне для лікування, – говорить Голова правління ГО «Медична підтримка лікарень України» Валерій Гребенюк. – Така підтримка дуже вагома для Чернігівщини – регіону, що зазнав значних руйнувань внаслідок ворожої навали».

Також Валерій Гребенюк зазначає, що допомагаючи лікарням обладнанням, медичним приладдям та медичними витратними матеріалами, вони прагнуть зробити свій внесок у систему охорони здоров’я України та надання безкоштовної медичної допомоги українцям.

Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА висловлює щиру вдячність благодійникам за підтримку медичних закладів Чернігівщини, зміцнення можливостей галузі, ефективності її роботи. Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об’єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства!

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc