Меню
 
Головна arrow Новини
Бобровицькі амбулаторії завдяки благодійникам поповнилися сучасним медичним обладнанням

За повідомленням Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги благодійна організація «Благодійний фонд «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ» та Nova Ukraine придбали та передали закладу 2 портативних електрокардіографи, 1 аналізатор сечі та 5 комплектів переносних бактерицидних ламп.

«Портативні електрокардіографи дозволяють легко знімати кардіограму відразу після того, як ви прикладете долоню до електродів, розташованих по боках приладу, – говорить генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Вони є незамінними помічниками для діагностики стану роботи серця у пацієнтів серед лікарів-кардіологів та терапевтів, а невеликі розміри пристроїв дозволяють носити їх із собою».

Аналізатор сечі CL-50 Plus, HTI, виробництва США – це портативний напівавтоматичний апарат, ефективний та надійний помічник для проведення досліджень в умовах лабораторій, з продуктивністю 120 аналізів на годину.

Основний принцип роботи аналізатора полягає в вимірі ступеня відбиття світла, що падає, реагентними зонами тестової смужки після взаємодії їх з аналізованими компонентами зразка сечі. Така взаємодія призводить до зміни кольору реагентних зон, що скануються, одна за однією монохроматичним світлом різних довжин хвиль. Сканувальна система перетворює оптичний сигнал на електричний. Апарат забезпечує кількісне та напівкількісне визначення уробіногену, білірубіну, кетонів, крові, білка, нітритів, лейкоцитів, глюкози, специфікальної щільності та ph.

«Благодійний фонд «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ» та Nova Ukraine вже другий рік поспіль допомагають нам в придбанні необхідних медичних засобів. Оперативно реагують та забезпечують потреби на запити нашого центру. Ми дуже вдячні благодійникам за постійну співпрацю та надання гуманітарної допомоги амбулаторіям нашого центру», – висловлює слова вдячності Андрій Ткаченко.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc