Меню
 
Головна arrow Новини
Мобільні бригади фахівців з онкології відвідують віддалені населені пункти Чернігівщини для покращення доступу до медичних послуг.

Через російську агресію населені пункти Чернігівщини зазнали значних руйнувань. Від ворожих атак постраждали і заклади охорони здоров’я, деякі їхні приміщення стали непридатними для прийому пацієнтів. У постраждалі від бойових дій села Чернігівської області, райони, де пошкоджені медичні заклади чи немає відповідного транспортного сполучення для покращення доступу до медичних послуг виїжджають мобільні бригади лікарів.

В тому числі, на базі Чернігівського медичного центру сучасної онкології формуються мобільні бригади з онко-фахівців для проведення консультативних діагностичних процедур у найбільш віддалених громадах Чернігівської області.

«Завдяки таким виїздам, мешканці віддалених громад мають можливість пройти обстеження та отримати консультативний і скринінговий огляд у спеціалістів, а також здати аналізи крові на онкомаркери або ж видалити новоутворення шкіри будь-якої локалізації, – говорить виконувач обов’язків генерального директора Чернігівського медичного центру сучасної онкології Олександр Заїка. – Всі консультації та діагностичні процедури безкоштовні. Подальше лікування, яке, при необхідності, потрібно буде проводити в нашому центрі також безкоштовне. Наявність направлення від сімейного лікаря не обов’язкова».

Минулого тижня відбувся черговий візит фахівців центру до Куликівської та Корюківської громад, завдяки чому фахову медичну допомогу (огляд, консультації тощо) отримали близько 200 місцевих мешканців: 90 жінок обстежені онкологом-мамологом, 88 пацієнтів проконсультовані онкологом-дерматологом. 39 осіб з числа обстежених були скеровані до Чернігівського медичного центру сучасної онкології на дообстеження.

«Хочемо відзначити, що на Чернігівщині спостерігається ріст онкохворих. При чому збільшується кількість задавнених випадків, тобто за медичною допомогою пацієнти звертаються на більш пізніх стадіях. А це в свою чергу ускладнює процес лікування та, як результат, повного одужання. Адже в онкології найголовніше – це вчасно поставлений діагноз та вчасно розпочате лікування» – наголошують фахівці Чернігівського медичного центру сучасної онкології.

Тому вкотре наголошуємо, що рання діагностика онкопатологій здатна врятувати життя. Якщо ви помітили будь-які зміни у своєму здоров’ї – негайно зверніться до свого сімейного лікаря чи терапевта, він спрямує вас на відповідні обстеження чи до вузького спеціаліста.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc