Меню
 
Головна arrow Новини
Дослідження на тему «Жорстоке поводження з тваринами»

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса проводить дослідження на тему: «Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання».

Актуальність та важливість досліджуваної теми пояснюються тим, що жорстокість над тваринами є проявом низького рівня моральності та порушення громадського порядку. Зазначені діяння негативно впливають на свідомість людей, сприяють поширенню жорстокості та агресивності серед дітей та молоді. Жорстокість до тварин нерідко переростає й у більш тяжкі насильницькі злочини, у тому числі й проти життя та здоров’я людей. Відповідно до статистичних даних Офісу Генерального прокурора, кількість кримінальних правопорушень, передбачені статтею 299 КК України, збільшується щороку.

Зважаючи на це, для більш глибокого вивчення досліджуваного явища виникає необхідність ознайомитися із думкою громадян щодо їхнього ставлення до тварин, а також виявлення причин жорстокого поводження з ними.

Долучитися до проведення анонімного опитування можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/u/0/d/e/1FAIpQLSclyxGbXrAc5WarzzyZ6y_jynRTGDK-jv_75g0q0c0YuqCElA/formResponse

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc