Меню
 
Головна arrow Новини
Благодійний фонд «Милосердя та здоров’я» доставив у Чернігівську ЦРЛ гуманітарний медичний вантаж

Чернігівська центральна районна лікарня вчора, 6 березня, отримала допомогу від благодійників. Медикаменти, хірургічні набори, розхідні матеріали доставили і передали представники БФ «Милосердя та здоров’я».

«Дякуємо нашим друзям із неурядового громадського сектору, благодійникам за те, що завдяки їм наші лікувальні заклади підвищують свою спроможність задля надання якісної вчасної медичної допомоги мешканцям Чернігівщини. Це приклад справжньої стійкості та єдності», – зазначила заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк.

За її словами, співпраця з БФ «Милосердя та здоров’я» розпочалася ще в квітні 2022 року. Відтоді фонд постійно допомагає нашій області.

«На відкриті джерела нашого фонду надходять запити, які ми опрацьовуємо. Цей запит надійшов від Чернігівської облдержадміністрації, з якою ми вже стратегічні партнери. Так, ми вже доставили не один вантаж допомоги. То були і карети швидкої допомоги, і автівки для перевезення людей з інвалідністю, і рефрижератори. Тому, знаючи потребу, розуміючи, що вона «жива», а специфіка нашого фонду саме в цьому й полягає, ми привозимо потрібні речі, те, чого не вистачає», – розповів голова правління Благодійного фонду «Милосердя та здоров’я» Олександр Яцина.

Загалом фонд займається медичним забезпеченням військових шпиталів, підрозділів Сил Оборони, а також державних закладів охорони здоров’я та соціального захисту. Команда волонтерів опікується більш ніж 30 лікарнями та 100 військовими підрозділами в прифронтових регіонах та зоні ведення бойових дій.

«Ми як лікарі розуміємо, наскільки багато зараз викликів перед медичною спільнотою, наскільки потрібна допомога як в плані кадрів, так і різних медикаментів та інших матеріалів. Особливо в таких регіонах, як Чернігівщина», – зауважила співзасновниця фонду Катерина Богадельнікова.

Не забуває БФ «Милосердя та здоров’я» і громадську організацію «Голос батьків», з якою постійно підтримує зв’язок. Цього разу сюди доставили новий механічний візок, ліки та вітаміни для діток.

За інформацією фонду, у межах проєкту буде передано 6 морських контейнерів у 16 шпиталів і лікарень України. Американськими донорами виступили організації Global Relief та Atlantic Express corp.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc