Меню
 
Головна arrow Новини
Здоров’я нирок для всіх – розширення рівноправного доступу до надання нефрологічної допомоги та оптимальної практики лікування

Протягом 07-08 березня, завдяки Українській асоціації нефрологів та фахівців з трансплантації нирки та Національному нирковому фонду України, в м. Київ пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з нефрології на тему: «Здоров’я нирок для всіх – розширення рівноправного доступу до надання нефрологічної допомоги та оптимальної практики лікування». Подія організована з нагоди Всесвітнього дня нирки та з метою ознайомлення фахівців з нефрології та трансплантології з новітніми методами лікування захворювань цих життєво важливих парних органів.

На заході були присутні лікарі з усіх регіонів України. Чернігівську область представили завідувач відділення нефрології та амбулаторного гемодіалізу Чернігівської обласної лікарні, експерт Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА з «Нефрології» Олена Горда та лікарі зазначеного відділення Людмила Павлюк і Олеся Романенко.

Доповіді в межах конференції були цікавими для фахівців з нефрології, дитячої нефрології, трансплантології, патологічної анатомії, клінічної лабораторної діагностики, клінічної онкології, загальної практики-сімейної медицини, терапії, педіатрії, хірургії, анестезіології, кардіології, дитячої кардіоревматології, ендокринології, дієтології, гематології, урології, ревматології, ультразвукової діагностики та медицини невідкладних станів.

Спікерами під час заходу були обговорені таки важливі питання, як тромбофілія у хворих з ХХН та онкоскринінг, особливості трансплантології, ведення діалізного пацієнта, іноваційні підходи до лікування діабетичної хвороби нирок, важливість адекватної патоморфологічної діагностики, лікування різноманітних захворювань ниркової системи тощо.

По закінченню доповідей фахівці розібрали реальні клінічні випадки та стратегії лікування цих хворих, а також нові протоколи лікування. Наприкінці заходу всі учасники отримали сертифікати.

Доповідачі та учасники конференції висловили впевненість, що зустрічі з однодумцями та колегами такого рівня надзвичайно важливі, адже дають можливість поділитися своїми здобутками та набути нових знань.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc