Меню
 
Головна arrow Новини
Мультидисциплінарна команда Чернігівської обласної лікарні відвідала Ріпкинську громаду з робочим візитом

В рамках проведення місячника боротьби з туберкульозом, гасло якого «Так! Ми можемо подолати туберкульоз!», завдяки проєкту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» відбувся черговий моніторинговий візит фахівців відокремлених структурних підрозділів «Центр фтизіатрії» та «Центр протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та гепатитів» Чернігівської обласної лікарні за участю Ріпкинського відділення Чернігівського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України» до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Здорова родина» Ріпкинської селищної ради.

У ході візиту медики обговорили стан виявлення та показники захворюваності на туберкульоз серед населення, що проживає на території Ріпкинської громади та наступні кроки спільної роботи з питань профілактики та активного виявлення туберкульозу серед людей, які відносяться до груп підвищеного ризику розвитку захворювання, у тому числі серед внутрішньо-переміщених осіб.

З сімейними лікарями обласні фахівці провели індивідуальні заняття з питань виявлення туберкульозу та ВІЛ-інфекції, ознайомили з чинними нормативними документами. Акцентували увагу на необхідності формування груп підвищеного ризику щодо захворювання, маршрутах людей з підозрою та з підтвердженим діагнозом туберкульоз на первинному рівні надання медичної допомоги, а також обговорили спільні заходи подальшої роботи.

«Лише спільними зусиллями ми зможемо зменшити поширення таких соціально небезпечних хвороб, як ВІЛ і туберкульоз та продовжити надавати населенню Чернігівської області якісні медичні послуги», – підсумувала завідувачка Центру фтизіатрії Чернігівської обласної лікарні Жанна Карпенко.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc