Меню
 
Головна arrow Новини
Лікарі пологового будинку розповіли, як турбуються про новонароджених мешканців Чернігівщини

Протягом лютого в Чернігівському пологовому будинку народилося 155 новонароджених: 75 прекрасних хлопчиків і 80 чудових дівчаток. Найбільша вага новонароджених склала 4830 г, найменша – 1480 г.

Лікарі закладу роблять все можливе, щоб новонароджені малюки росли здоровими та сильними. Щеплення відіграє важливу роль у процесі зростання та розвитку дітей, допомагаючи формувати надійний імунітет та оберігаючи їх від серйозних захворювань. В пологовому будинку, новонароджені діти підлягають вакцинації проти гепатиту В (в першу добу життя) та проти туберкульозу (на третю добу життя).

«В нашій країні високий рівень захворювання на туберкульоз, і на жаль, від цього страждають і діти. Тому вакцинація від цього захворювання дуже важлива саме в пологовому будинку, – говорить завідувачка відділенням новонароджених Чернігівського пологового будинку Вікторія Базарна. – Ми усвідомлюємо, що багато хто з батьків може мати питання або деякі сумніви щодо вакцинації. Часто виникають думки, що краще перехворіти на хворобу природним шляхом, ніж «штучно» вводити щеплення. Однак, важливо розуміти, що щеплення та природне зараження – це два різні шляхи придбання імунітету, і ціна, яку доводиться платити малюку в наслідок природнього зараження, може бути занадто високою».

Крім того лікарі-неонатологи закладу віддано стежать за кожним биттям маленьких сердець. При щоденному огляді дитинки вони ретельно перевіряють їхнє здоров’я і, за необхідності, можуть призначити УЗД серця. Ця процедура виконується тільки за показаннями, щоб забезпечити найкращий догляд та діагностику.

«У випадку виявлення критичної вади серця, яка вимагає негайного лікування, ми забезпечуємо термінове транспортування новонародженого до спеціалізованого центру у Києві за допомогою реанімобіля та в супроводі медичного персоналу. Всі витрати з транспортування ми беремо на себе, щоб забезпечити найкращий доступ до медичної допомоги, – говорить генеральний директор Чернігівського пологового будинку Василь Гусак. – Наша мета – зробити все можливе для здоров’я та благополуччя кожної дитини, навіть у найскладніших ситуаціях».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc