Меню
 
Головна arrow Новини
Медична спільнота Чернігівщини обговорила поточну діяльність та шляхи удосконалення хірургічної галузі в регіоні

На базі Чернігівської обласної лікарні 22 березня пройшла нарада хірургів та анестезіологів медичних закладів Чернігівської області, завдяки чому фахівці змогли наживо обговорити поточну діяльність та потреби хірургічної галузі, шляхи осучаснення лікувального процесу та поділитися своїм досвідом і досягненнями з колегами.

Участь в заході взяли начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Андрій Лінник, керівники медичних закладів області та завідувачі хірургічних, анестезіологічних, травматологічних відділень, а також позаштатні експерти УОЗ з нейрохірургії, торакальної хірургії, урології, проктології, судинної хірургії, комбустіології, травматології та ортопедії, анестезіології, дитячої хірургії і онкохірургії.

З вітальним словом до учасників наради звернулись начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА Андрій Лінник та генеральний директор КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР Андрій Жиденко.

Головний експерт-координатор УОЗ Чернігівської ОДА за напрямком «Хірургія», лікар-хірург Чернігівської обласної лікарні Володимир Падій розпочав конференцію з доповіді про «Підсумки діяльності хірургічної служби Чернігівської області за 2023 рік». В свою чергу завідувач анестезіологічного відділення з ліжками інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог Геннадій Стукало розповів про «Підсумки роботи анестезіологічної служби області за 2023 рік». Завідувач хірургічного торакального відділення Чернігівської обласної лікарні Олег Лузан приділив увагу рентгенендоваскулярній емболізації бронхіальних артерій в лікуванні легеневих кровотеч нез’ясованої етіології.

Також присутні заслухали та обмінялися думками щодо таких важливих тем, як: організація медичної допомоги постраждалим при надзвичайних ситуаціях або веденні бойових дій; принципи профілактики та лікування фантомного больового синдрому в хірургії; надання хірургічної допомоги дітям Чернігівської області; діяльність Асоціації хірургів Чернігівської області.

Ґрунтовна підготовка доповідей спікерами, дозволила досягти запланованих цілей заходу і на високому рівні обговорити питання, пов’язані з поточним станом лікування населення в Чернігівській області, діагностикою захворювань, сучасними стандартами лікування та провести розбір клінічних випадків. Закінчилася нарада плідною дискусією учасників та обміном планами на майбутнє щодо вирішення питань з подальшого розвитку та удосконалення системи хірургічної галузі, а також довела доцільність проведення подібних заходів в майбутньому.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc