Меню
 
Головна arrow Новини
Студентки Прилуцького медичного коледжу прочитали цикл лекцій з питань протидії туберкульозу для учнів міста

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом (24 березня) та з метою збереження здоров’я містян та жителів області в умовах загрози поширення соціально значущих та небезпечних захворювань в регіоні протягом березня проходить місячник боротьби з туберкульозом.

З метою поширення інформації про цю інфекційну хворобу серед мешканців області та подолання епідемії, медична спільнота Чернігівщини проводить активну інформаційну роботу серед населення з питань профілактики та розповсюдження хвороби, організовує онлайн-зустрічі з представниками громадськості, конференції та семінари для медичних працівників, проводить круглі столи тощо.

До проведення акції долучилися і студентки Прилуцького фахового медичного коледжу, які в рамках реалізації соціального проєкту «Школа сприяння здоров’ю» прочитали ряд лекцій з питань збереження здоров’я та профілактики туберкульозу для учнів шкіл міста. Доповіді-презентації студенток містили актуальну та корисну інформацію щодо симптоматики та діагностування хвороби, методів профілактики та важливості вчасного лікування. Символом заходу стала емблема боротьби з туберкульозом – біла ромашка, яка символізує чисті, здорові легені та надію на стійкість у боротьбі з хворобою.

Окрім цього, викладачі та студенти медичного коледжу організували поширення відеороликів про туберкульоз в соціальних мережах та провели круглі столи де обговорили поточну ситуацію захворюваності на Чернігівщині, методи боротьби та профілактики з хворобою.

В бібліотеці закладу була оформлена тематична виставка «Туберкульоз виліковний», де всі бажаючі могли ознайомитися з літературою про симптоматику, діагностику, лікування, профілактику та контроль за смертністю від цього захворювання.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc