Меню
 
Головна arrow Новини
В Чернігівській обласній лікарні пройшов «День відкритих дверей» для випускників Чернігівського базового фахового медичного коледжу

З метою залучення до роботи в КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР та в ДУ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» випускників КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР, майбутніх абітурієнтів вищих навчальних закладів, мотивації здобувачів освіти до продовження навчання у вищих навчальних закладах м. Чернігова, набуття ними професійних компетенцій та розвитку для задоволення потреб обласної лікарні, медичної галузі та галузі громадського здоров’я Чернігівської області в актовій залі Чернігівської обласної лікарні відбувся «День відкритих дверей».

На захід, окрім здобувачів освіти, були запрошені і керівники та представники Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Національного університету «Чернігівська політехніка», ДУ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» та КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР.

Заступник генерального директора з правових та кадрових питань Чернігівської обласної лікарні Наталія Хамко розповіла присутнім про структуру обласної лікарні, заплановане відкриття реабілітаційного відділення для поранених військовослужбовців та необхідність залучення фахівців та професіоналів, які потрібні закладу та його відокремленим структурним підрозділам. В контексті заходу відбулось обговорення потреб лікарні у фахівцях та професіоналах з реабілітації (ерготерапевтів та фізичних терапевтів та їх асистентів (у відділення фізичних методів лікування, реабілітації та паліативної допомоги, а в майбутньому і у відділення реабілітації для поранених військовослужбовців)).

Фахівець рентгенівського відділення Чернігівської обласної лікарні Павло Моргацький представив презентацією про матеріально-технічну базу відділення та розповів про нагальні потреби у спеціалістах, а саме у рентгенолаборантах. На слайдах присутні побачили найсучасніше цифрове рентгенівське обладнання відділень обласної лікарні та її відокремлених структурних підрозділів: комп’ютерні томографи, магнітно-резонансний томограф, сучасні стаціонарні та пересувні рентгенівські апарати тощо. Коментуючи презентацію він зазначив, що у відділенні працює колектив висококваліфікованих професіоналів, здатних вирішувати завдання найвищої складності, наголосивши, що робота в такому згуртованому колективі забезпечить комфортні умови праці та швидкий професійний зріст.

Від колективу НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка виступив ректор Університету, доктор юридичних наук, професор Олег Шеремет, який ознайомив присутніх з історією закладу, його здобутками, перспективами та напрямками навчання майбутніх абітурієнтів та випускників медичного коледжу. Університетська команда фахівців презентувала присутнім навчальні спеціальності: фармація, громадське здоров’я та ряд освітніх програм з психології, соціальної роботи тощо, на яких вже навчаються студенти зазначеного навчального закладу та на які можуть вступити випускники медичного коледжу.

Від Національного університету «Чернігівська політехніка» виступив завідувач кафедри фізичної реабілітації, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Зайцев та розповів, що на базі обласної лікарні у відділені фізичних методів лікування, реабілітації та паліативної допомоги вже працюють молоді спеціалісти з реабілітації, випускники їх закладу та зазначив, що всі бажаючи випускники медичного коледжу для подальшого працевлаштування на посади асистентів ерготерапевтів та фізичних терапевтів можуть вступати на їх факультет.

В свою чергу генеральний директор ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» Олександр Чепурний представив презентацію про роботу центру, акцентував увагу присутніх на потребах закладу у спеціалістах для проведення лабораторних досліджень як у самому центрі, так і у закладах громадського здоров’я, які розташовані по всій області. Також він повідомив що є нагальна потреба у молодих спеціалістах за напрямками «фахівець з громадського здоров’я» і «фахівець з довкілля та здоров’я».

Заступник директора з навчальної роботи КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР Вікторія Рибальченко розповіла про напрямки навчання їхніх майбутніх випускників та повідомила, що коледж вже готує молодших спеціалістів з лікувальної та сестринської справи для обласної лікарні.

Наприкінці заходу адміністрація лікарні подякувала присутнім за участь у заході та високий рівень подачі інформації спікерами і наголосила на тому, що наразі їх заклад є надкластерною лікарнею з величезною кількістю напрямків надання медичних послуг населенню області, тому потребує спеціалістів різних напрямків та кваліфікаційних рівнів, а професійна діяльність в ній – є достатньо престижною.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc