Меню
 
Головна arrow Новини
В Ніжинському медичному коледжі проведено ряд заходів з нагоди регіональної акції «Жінки, знайте свої права!»

Згідно Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року у Чернігівській області, затвердженого розпорядженням начальника обласної військової адміністрації в області традиційно щорічно протягом лютого-березня проводиться регіональна інформаційно-просвітницька акція «Жінки, знайте свої права», яка більше 10 років поспіль була ініційована громадською організацією «Спілка жінок України».

З метою підвищення рівня обізнаності жінок щодо їх прав, поінформованості про шляхи попередження та інструментів протидії дискримінації за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, попередження та зупинення усіх форм насильства стосовно жінок і дітей, торгівлі людьми, розвитку жіночого лідерства у всіх сферах та на всіх рівнях викладачі та студентки Ніжинського медичного коледжу провели ряд заходів.

Так, студентки коледжу відзняли відеоролик «Жінки, знайте свої права» та розповсюдили його у соціальних мережах запустивши флешмоб під назвою «Ми – різні, але рівні».

В свою чергу викладачі навчального закладу організували проведення тренінгів з елементами ділової гри «Булінг. Домашнє насильство. Конфліктна ситуація. Алгоритми дій» і «Психологія жінки та чоловіка. Схожості та відмінності», де розповсюджувались буклети: «Що таке сексуальне насильство внаслідок війни», «Особливості гендерно зумовленого насильства», а також тематичні наліпки та браслети. Завдяки проведеній роботі студентки дізналися про форми поведінки, потрібні для ефективної й конструктивної участі в громадському житті, в сім’ї та на роботі, про вміння попереджати й вирішувати конфлікти, досягати компромісів, а також про попередження та боротьбу з фізичним та/або психологічним насильством, експлуатацією, дискримінацією за будь-якою ознакою тощо.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc