Меню
 
Головна arrow Новини
Керівники обласної ради привітали колектив Чернігівського обласного центру крові із ювілеєм

Цьогоріч одне із провідних комунальних некомерційних підприємств обласної ради у сфері охорони здоров’я – Чернігівський обласний центр крові – відзначає 80–річницю з початку своєї діяльності на теренах регіону.

Фахівці цього закладу вже не один десяток років забезпечують взяття, тестування, переробку, зберігання, розподіл донорської крові, виготовлення з неї компонентів, тим самим допомагаючи одужувати пацієнтам у важких ситуаціях.

З початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну та на територію нашої області працівники центру крові цілодобово виконували свою надзвичайно важливу роботу під гул сирен повітряних тривог та нещадними обстрілами, допомагаючи вижити всім, хто потребував допомоги.

Привітати, засвідчити повагу і висловити вдячність керівництву та персоналу Чернігівського обласного центру крові завітали голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, депутати обласної ради – заступник Чернігівського міського голови Вікторія Пекур та генеральний директор КНП «Сімейна поліклініка» Чернігівської міської ради Людмила Овсієнко, а також колеги – головні лікарі медичних закладів.

«Від імені депутатів обласної ради та себе особисто хочу подякувати вам за роботу і самовідданість, особливо під час наступу на Чернігівщину, коли в надзвичайно складних умовах активних бойових дій ви не розгубились, а залишились на своєму місті і допомагали рятувати життя військових та цивільних людей», – відзначила Олена Дмитренко та побажала колективу святкувати майбутні ювілеї у мирній та успішній Україні.

Ніна Лемеш зауважила, що повномасштабна війна ще більше підкреслила значимість та важливість роботи колективу цього медичного закладу Чернігівщини. Керівник, згадала, як у перші дні наступу ворога центр крові звернувся до жителів Чернігова із проханням долучитися до донорства для порятунку поранених, а містяни попри небезпеку дружно відгукнулись на заклик про допомогу.

Дмитро Блауш, який неодноразово долучався до донорства і здавав кров у стінах цього медичного закладу, відзначив плідну співпрацю обласного центру крові з іншими медичними закладами регіону у справі збереження здоров’я громадян та відновлення життєво важливих функцій людського організму як у мирний, так і воєнний час.

З нагоди 80-річчя від дня заснування Чернігівського обласного центру крові керівники обласної ради вручили низку відзнак працівникам закладу.

Почесними грамотами обласної ради з врученням нагрудного знаку нагороджено генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради БУЗНИЦЬКУ Лілію Миколаївну та медичного директора комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради ЗУБ Ірину Володимирівну.

Подяку обласної ради оголошено: завідувачу відділу, лікарю-лаборанту відділу лабораторної діагностики СНІДу та інших інфекцій, які передаються трансфузійним шляхом з сектором апробації комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради БУРХАНОВІЙ Валентині Георгіївні; бактеріологу бактеріологічної лабораторії відділу контролю якості комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради ВЛАСЕНКО Ользі Василівні; секретарю керівника комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради ГОЛОВАЧ Жанні Миколаївні; заступнику генерального директора з економічних питань комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради ГУЛЮТІ Тетяні Вікторівні; лікарю-терапевту відділу комплектування донорських кадрів та розвитку донорства комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради КАЛЬНІЙ Тамарі Миколаївні; завідувачу господарства комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради ПРИМАКУ Олександру Миколайовичу.

Медичних працівників центру крові також нагороджено відзнаками ОВА, Чернігівської міської ради, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc