Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівський медичний центр сучасної онкології розпочинає співпрацю із Фондом боротьби з раком

БО «Фонд боротьби з раком» – організація, що багато років працює у сфері профілактики та раннього виявлення раку, здебільшого на Волині, відтепер впроваджуватиме Програму «Відновлення доступу населення до медичної допомоги», що виконується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» на Чернігівщині.

Нещодавно керівник Чернігівського медичного центру сучасної онкології Олександр Заїка разом із заступником з поліклінічної роботи Дмитром Цвіром зустрілися із керівницею Фонду боротьби з раком Марією Адамчук-Коротицькою та обговорили низку питань подальшої співпраці.

Зокрема, йшлося про те, що поруч із іншими напрямками Програми, важливим її компонентом будуть навчання для лікарів первинного рівня надання медичної допомоги нашої області. В межах впровадження зазначеного компоненту лікарі-онкологи навчатимуть медиків «первинки» виявляти онкохвороби на ранніх стадіях та правильно формувати «маршрут пацієнта» у випадку, якщо є підстави для занепокоєння в контексті раку. Фокус навчань – на чотири види раку (шкіри, шийки матки, легень та молочної залози).

Окрім того, Чернігівський медичний центр сучасної онкології долучиться до масштабної інформаційної кампанії, зусилля якої будуть спрямовані на підвищення обізнаності населення області про інструментальні методи досліджень для раннього виявлення раку за Програмою медичних гарантій, важливість профілактики та раннього виявлення чотирьох вже згаданих видів злоякісних новоутворень, а також із власної ініціативи онкоцентр посилить просвітницьку роботу щодо раку товстого кишківника та передміхурової залози

Про навчання для медиків первинного рівня та інші спільні активності Чернігівський медичний центр сучасної онкології буде інформувати на своєму веб-сайті https://www.onkocentr.com/.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc