Меню
 
Головна arrow Новини
У закладах охорони здоров’я Чернігівщини запроваджуватимуть групи рівних

Сучасний метод безперервного професійного розвитку медичних фахівців – групи рівних – запровадять у закладах первинної медичної допомоги на Чернігівщині у межах Програми «Відновлення доступу населення до медичної допомоги», що виконується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Програму в області впроваджує БО «Фонд боротьби з раком».

Що таке групи рівних?

Групи рівних – це формат зустрічей рівних за посадою медичних працівників (лікарів, медсестер та медбратів, управлінців закладів охорони здоров’я) для спільного навчання. Такі заходи є майданчиком для обміну досвідом між колегами на умовах рівноправності, обговорення складних випадків зі щоденної практики, помилок і нових ідей, побудови робочого середовища з більшим рівнем взаємопідтримки.

Які переваги такого формату?

Серед основних переваг нового формату навчання:

- неформальна атмосфера і камерний формат навчання;

- спрощений доступ до навчання завдяки зручному місцю і часу для усіх учасників;

- практичний підхід до навчання (учасники обговорюють реальні випадки з їхньої практики);

- можливість отримати сертифікат для нарахування балів БПР;

- сприяння командотворенню;

- зниження рівня стресу і вигорання серед медичних працівників.

Як дізнатися про групи рівних більше та організувати такий формат навчання?

У межах Програми «Відновлення доступу населення до медичної допомоги» наступного тижня (16 травня 2024 року) відбудеться інформаційний вебінар для зацікавлених у впровадженні груп рівних закладів охорони здоров’я області. Згодом – онлайн-тренінги та установча зустріч для фасилітаторів груп рівних – медичних фахівців, які сприятимуть організації і проведенню груп рівних. Проєкт USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» забезпечуватиме експертні консультації для проведення груп рівних в обраних закладах охорони здоров’я.

Якщо ви працюєте у закладі первинної медичної допомоги Чернігівської області та маєте намір запровадити такий формат зустрічей у своєму закладі, напишіть про це на електронну скриньку БО «Фонд боротьби з раком»: [email protected].

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc