Меню
 
Головна arrow Новини
Фізичне та ментальне здоров’я родини найцінніший скарб для кожного з нас. А під час війни, маємо берегти життя рідних та піклуватися про їх здоров’я ще ліпше, ніж у мирні часи.

Перший порадник і помічник, якому ви можете довірити особисте здоров’я та здоров’я своєї родини — це сімейний лікар. Найголовнішою особливістю та беззаперечною перевагою цього фахівця є те, що він допоможе не лише в питаннях профілактики, лікування та підтримки фізичного здоров’я. Сімейний лікар також може розпізнати й діагностувати порушення ментального здоров’я, вчасно надати професійну допомогу, а за потреби — перенаправити до психолога, психотерапевта або психіатра.

Лікар загальної практики може консультувати всіх членів родини: дітей, батьків, бабусь та дідусів. Кожен пацієнт, що має декларацію про обслуговування у сімейного лікаря має право на безоплатний пакет медичних послуг на первинній ланці. Нагадуємо, що Програма медичних гарантій покриває всі основні види медичної допомоги для пацієнтів усіх вікових категорій.

Якщо ви ще не підписали декларацію із сімейним лікарем, то для пошуку відповідного фахівця скористайтеся дашбордом НСЗУ «Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги»: https://cutt.ly/gee46xMl

Знайти лікаря первинної ланки, який надає послуги з ментального здоров’я та найближчий до вас законтрактований НСЗУ медзаклад можна за допомогою онлайн-мапи на сайті НСЗУ https://cutt.ly/Lee46KoK або зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ — 16-77.

ВАЖЛИВО! На час воєнного стану вимушені переселенці мають можливість звернутися до будь-якого сімейного лікаря, терапевта або педіатра, незалежно від наявності декларації з лікарем.

Національна служба здоров’я України продовжує працювати над впровадженням своєї головної мети, яка полягає в забезпеченні кожної української сім’ї доступом до якісних медичних послуг та належного медичного обслуговування.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc