Меню
 
Головна arrow Новини
В Чернігівській обласній лікарні пройшов день добровільної донації крові

16 травня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

Напередодні акції адміністрація обласної лікарні провела опитування персоналу про культуру донорства, щоб краще розуміти мотивацію і запити людей, полегшити шлях до донорства, а також готовності і бажання стати донором. В день донації, добровольці, з числа колективу, прийшли у визначене місце, де працівники Чернігівського обласного центру крові провели необхідні маніпуляції.

«В умовах повномасштабної війни, донорство крові та її компонентів – важливий внесок, який чи не кожен українець може зробити для порятунку життів військових та цивільних, дарує надію на одужання, ще один день народження, – говорить генеральний директор Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко. – Завдяки подібним акціям звертається увага на необхідність регулярної здачі крові для запобігання її дефіциту в лікувальних закладах, що особливо актуально у військовий час».

«На щастя, у цей складний час для багатьох українців, добровільна здача крові – це почесна і благородна справа, адже люди, які віддають частку себе іншому, є справжніми громадянами своєї держави», – коментує генеральна директорка Чернігівського обласного центру крові Лілія Бузницька, – Така акція в обласній лікарні проводиться не вперше і впевнена, що не востаннє».

В свою чергу, працівники Чернігівського обласного центру крові нагадують, що донації крові не лише допомагають рятувати життя реципієнтів, але й приносять користь самим донорам. Окрім того, кожен донор безоплатно отримує спектр лабораторних досліджень, які важливі для гарантії безпеки як донора, так і реципієнта.

Найкращий спосіб долучитися до донорства – зв’язатися з центром крові у своєму регіоні та дізнатися про його потреби. Список центрів крові – https://utcc.gov.ua/tsentry-krovi/
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc