Меню
 
Головна arrow Новини
В Чернігівській обласній лікарні запрацював оновлений кабінет комп’ютерної томографії

22 травня в хірургічному корпусі, в приміщенні рентгенівського відділення КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР, після модернізації, відбулося відкриття кабінету комп’ютерної томографії.

Завдяки проєкту, що був реалізований за фінансування Japan Platform та підтримки неурядової організації Peace Winds Japan кабінет оснащено найсучаснішим комп’ютерним томографом Revolution Maxima, виробництва GE Healthcare (64 фізичних зрізів за оберт та 128 реконструйованих зрізів).

Revolution Maxima – сучасна модель КТ сімейства Revolution, розрахована на широкий спектр клінічних завдань – від рутинної рентгенодіагностики до дослідження складних травм і кардіологічних захворювань. Працює на базі технології штучного інтелекту та поєднує в собі передові технології томографів нового покоління і всі переваги попередніх моделей, включаючи алгоритм інтелектуальної корекції руху коронарних артерій.

Система також підтримує передове програмне забезпечення зниження променевого навантаження на пацієнта ASiR-V. Технологія реконструкції ASiR-V заснована на моделюванні шуму і об’єкта та забезпечує стабільну візуалізацію зі зниженою до 82% дозою в порівнянні з методом фільтрованих зворотних проекцій. Поєднання цих технологій забезпечить вас усім необхідним для встановлення точного діагнозу, при мінімально можливому променевому навантаженні і без необхідності повторного сканування.

За повідомленням адміністрації закладу, в першу чергу зазначений кабінет КТ буде обслуговувати стаціонарних хворих кардіологічного напрямку та стаціонарних хворих хірургічних відділень Чернігівської обласної лікарні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc