Меню
 
Головна arrow Новини
Для спроможної мережі лікарень закуплять медичне обладнання — рішення уряду

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено рішення щодо здійснення закупівель медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, зокрема кластерних та надкластерних лікарень. Відповідні зміни було внесено до переліку лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуються коштом державного бюджету для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я.

Прийняття таких змін сприятиме своєчасному постачанню необхідного обладнання, що своєю чергою забезпечить надання ефективної та якісної медичної допомоги пацієнтам.

Відповідно до документа для спроможної мережі лікарень будуть придбані лапароскопічні стійки, що дозволить покращити якість надання медичних послуг. Використання такого обладнання дає змогу хірургам працювати ефективніше, скорочуючи тривалість операції та зменшуючи травматизацію пацієнта під час проведення хірургічного втручання.

Закупівля медичного обладнання також буде здійсненна для оснащення лабораторій Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками для нагляду за якістю лікарських засобів відповідно до вимог методів контролю якості Державної фармакопеї України, Європейської, Британської фармакопеї та фармакопеї США.

Додатково буде придбано обладнання для центру дитячої кардіології та кардіохірургії та окремих державних закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо: у липні 2022 року ВР ухвалила Закон № 2347, яким було запущено наступний етап медичної реформи – формування спроможної мережі лікарень. Деталі – за посиланням https://moz.gov.ua/spromozhna-merezha.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc