Меню
 
Головна arrow Новини
Філія Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні продовжує допомагати медичним закладам Бобровиччини

«Medicos del Mundo» (Лікарі світу) – це незалежна асоціація, яка працює над тим, щоб всі люди, особливо вразливі групи населення, жертви стихійних лих, голоду, хвороб, збройних конфліктів або політичного насильства мали вільний доступ до послуг з охорони здоров’я. Їх проєкти реалізуються як в Іспанії, так і в 19 країнах Америки, Африки, Близького Сходу та Європи. Основна місія волонтерів і професіоналів організації – працювати над досягненням фундаментального права на здоров’я та гідне життя будь-якої людини.

Днями, завдяки Філії зазначеної Асоціації в Україні, Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився новими медичними меблями для покращення роботи та комфорту медичного персоналу у вигляді столів медичного працівника та універсальних стільців. Загальна вартість отриманого вантажу складає 248240,00 грн.

«Для організації робочого місця лікаря в сучасних медичних установах, наявність медичних столів є важливим елементом, адже такі столи обладнані рядом переваг, які забезпечують максимальний комфорт та продуктивність медичного персоналу, – говорить генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Вони оснащені тумбами з висувними ящиками, що забезпечує зручне зберігання медичних засобів, інструментів та документації, а також відкритими полицями, які дозволяють підтримувати порядок на робочому місці та забезпечують швидкий доступ до необхідних предметів».

Адміністрація Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги висловлює щиру вдячність представникам Філії Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні за співпрацю та надання гуманітарної допомоги амбулаторіям Центру.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc