Меню
 
Головна arrow Новини
Прилуцький фаховий медичний коледж прийняв активну участь у проведенні Всесвітнього дня без тютюну.

Усім відомо, що з палінням пов’язана велика кількість різних хвороб. Куріння викликає підвищений ризик серцево-судинних та респіраторних захворювань, понад 20 типів або підтипів раку, діабет та інші захворювання. У кожного п’ятого курця протягом життя розвивається хронічна обструктивна хвороба легень, а ймовірність захворіти на рак легень у вживаючих тютюн у 22 рази вище, ніж у тих, хто не палить. Також тютюновий дим ушкоджує артерії серця, викликає утворення бляшок і тромбів, тим самим обмежуючи кровотік і зрештою призводячи до серцевих нападів та інсультів.

Щоб привернути увагу громадськості до проблеми куріння, згубного впливу тютюну на здоров’я людей та для того, аби вжити заходів зі зменшення масштабів вживання тютюнопаління у світі і зокрема на Чернігівщині, студенти Прилуцького фахового медичного коледжу провели акцію серед населення міста Прилуки «Обміняй цигарку на цукерку», під час якої вони вимінювали у курців цигарки на цукерки. Як не дивно (зважаючи на ціни тютюнових виробів), мешканці міста відгукнулися на заклик обмінювати цигарки і чимало людей погодилися змінити тютюн на солодощі.

Також, під час проведення акції, студенти поширювали серед населення інформаційні флаєри щодо шкоди куріння та створили відеоролик «31 травня – Всесвітній день без тютюну», який розповсюдили у соціальних мережах.

Окрім цього, в медичному коледжі були проведені круглі столи, на яких актуалізували питання щодо захисту молоді від шкоди тютюнового диму та бездимних нікотинових виробів, а також оформлена виставка різноманітної літератури щодо шкоди тютюнових виробів на організм людини.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc