Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівські медсестри покращили знання з реабілітаційної допомоги при військових травмах

Сучасна реабілітація неможлива без побудови професійної мультидисциплінарної команди фахівців, де медичні сестри/ медичні брати відіграють важливу роль. Підготовка кваліфікованих фахівців медсестринства набула особливу роль в період військового конфлікту в Україні.

08-09 червня в м. Львів в рамках проєкту «Реабілітація травм війни в Україні», за підтримки Швейцарії, Європейського Союзу та Nova Ukraine та за ініціативи Благодійного Фонду «Пацієнти України» відбувся тренінг «Роль медичної сестри у реабілітації», в якому взяла участь сестра медична відділення фізичних методів лікування, реабілітації та паліативної допомоги Чернігівської обласної лікарні Алла Петренко.

Мета цього заходу: забезпечити швидкий доступ до необхідних і якісних реабілітаційних послуг та покращити реабілітацію постраждалих від війни поранених цивільних осіб та захисників України, які постраждали від триваючого збройного конфлікту, а також сприяти розвитку комплексного реабілітаційного підходу.

На тренінгу були відпрацьовані питання реабілітаційної допомоги при військових травмах, принципи командної роботи в реабілітації.

Зазначений проєкт спрямований на розбудову спроможності національної мережі закладів охорони здоров’я, що надають реабілітаційні послуги, шляхом використання сучасних підходів до надання реабілітаційних послуг та науково обґрунтованого реабілітаційного обладнання, розширення доступу пацієнтів до допоміжних технологій, підвищення професійної спроможності та експертизи фахівців реабілітаційних команд закладів-партнерів, обмін досвідом та кращими практиками у сфері реабілітації, посилення потенціалу лідерів у сфері реабілітації, розвитку документування надання реабілітаційних послуг в електронній системі охорони здоров’я, а також зміну організації реабілітаційних послуг на політичному рівні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc