Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна лікарня співпрацюватиме з Центром протезування, ортезування та реабілітації «Без обмежень»

З метою забезпечення своєчасного та ефективного надання реабілітаційної допомоги пацієнтам регіону Чернігівська обласна лікарня уклала договір про співпрацю з ТОВ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» в межах якого заплановано надання безкоштовних консультативних послуг з протезування, подальшого користування протезами, обслуговування та інших профільних питань, що є необхідною передумовою та невід’ємною складовою індивідуального реабілітаційного плану, а також призначення, підбору, налаштування та навчання з користування допоміжними засобами реабілітації.

В Центрі протезування, ортезування та реабілітації «Без обмежень» налагоджено власне виробництво та постачання вітчизняних комплектуючих для виготовлення протезів. Компанія постійно та динамічно розвивається, удосконалюється та підвищує рівень надання протезно-ортопедичних послуг в Україні. Центр пропонує сучасні технології, матеріали та комплектуючі, індивідуальний підхід при протезуванні/ортезуванні та необхідний інформаційно-технічний супровід під час користування виробом. В свою чергу працівники кампанії є професіоналами, які мають унікальний досвід та знання, прагнуть до розвитку, віддані своїй справі та орієнтовані на надання протезно-ортопедичних послуг на рівні світових стандартів.

Наразі, для збільшення доступності послуг, Кампанія відкриває майже у всіх обласних центрах України нові Центри, у тому числі і в м. Чернігів, за адресою: проспект Перемоги, 147.

У зазначеному Центрі здійснюється безкоштовне забезпечення протезами, ортезами й допоміжними засобами для особистого догляду та захисту пільгових категорій населення відповідно до постанови КМУ від 05.04.2012 № 321.

Кожний виріб має талон на гарантійне обслуговування. Крім того, здійснюється огляд та необхідне технічне обслуговування виробів протягом усього терміну їх експлуатації. Залежно від індивідуальних особливостей та потреб кожного замовника фахівці Центру забезпечать підбір виду необхідного виробу та комплектуючих для його виготовлення.

За номером спеціальної гарячої лінії Центру – 0800-50-33-35, кожен пацієнт може отримати безкоштовну консультацію у разі виникнення певних питань або проблем.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc