Меню
 
Головна arrow Новини
Медичний персонал Чернігівської обласної лікарні пройшов навчання з профілактики інфекцій та інфекційного контролю

12 червня завдяки Міжнародному Медичному Корпусу та Службі організації інфекційного контролю в КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР відбувся тренінг на тему «Ефективне прибирання у закладах охорони здоров’я». У тренінгу прийняли участь старші медичні сестри відділень та їх резерв, молодший медичний персонал лікарні.

Навчання для персоналу включало в себе – вибір правильних методів прибирання, дезінфекції та стерилізації, а також використання необхідного обладнання та засобів.

Керівник Асоціації «Служби організації інфекційного контролю» (SOIC), координатор програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» Людмила Катреча розповіла присутнім про сучасний підхід в системі профілактики інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК) та систематичний підхід до забезпечення чистоти і гігієни в медичних установах, який включає в себе професійне прибирання, дезінфекцію приміщень та обладнання.

Медичним працівникам закладу була надана інформація про професійні мийні і дезінфекційні засоби з антимікробною дією, які відповідають стандартам безпеки та ефективності.

Участь у заході дозволила кожному учаснику отримати практичні рекомендації від координатора програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» у сфері інфекційного контролю та налагодження системи «Ефективне прибирання у закладах охорони здоров’я», актуальні знання з нормативної бази і доказової медицини, практичні рекомендації з санітарно-гігієнічних питань, поводження з відходами, правил прибирання, дезінфекції та гігієни в закладах охорони здоров’я.

За результатами навчань медичні працівники лікарні, набувши практичних компетенцій пройшли оцінювання набутих знань та практичних навичок у вигляді тестування та отримали ілюстративні і методичні матеріали для подальшого використання у роботі.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc