Навчально-тренувальний відділ симуляційної медицини Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів для медиків Чернігівщини навчання з базових реанімаційних заходів у дітей
На базі тренінгово-ресурсного центру Чернігівської обласної дитячої лікарні Навчально-тренувальним відділом симуляційної медицини КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» було проведено черговий тренінг для медиків Чернігівщини з питань базових реанімаційних заходів у дітей.
Програма заняття включала опрацювання критично важливих аспектів надання невідкладної допомоги: прийоми серцево-легеневої реанімації у дітей з урахуванням вікових особливостей; техніку проведення якісних компресій грудної клітки; правильне використання мішка Амбу для штучної вентиляції легень; протокол безпечного застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора (АЗД) та інші критично важливі навички для роботи в екстрених ситуаціях.
Тренери центру Ірина Шпилюн та Максим Савенчук наголосили на важливості точного виконання кожного етапу реанімаційних заходів, оскільки це значно підвищує шанси на успішне врятування життя маленького пацієнта. Завдяки сучасному підходу до навчання, професіоналізму, ентузіазму та вмінню тренерів доступно передавати знання, учасники отримали не тільки теоретичні знання, а й відточили на манекенах професійні навички, необхідні для роботи в умовах реанімаційної бригади.
«Такі тренінги – це не лише можливість підвищити професійний рівень, а й спосіб об'єднати зусилля медичної спільноти задля досягнення спільної мети: збереження життя маленьких пацієнтів у найскладніших ситуаціях, – коментує захід генеральна директорка Чернігівської обласної дитячої лікарні Тетяна Лебедєва. – Ми дякуємо всім учасникам за активність і прагнення до навчання, а нашим партнерам за підтримку та співпрацю!».
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації