Меню
 
Головна arrow Комунальний заклад «Прилуцький фаховий медичний коледж» Чернігівської - Перелік професій, спеціальностей які можна здобути в закладі.
Комунальний заклад «Прилуцький фаховий медичний коледж» Чернігівської - Перелік професій, спеціальностей які можна здобути в закладі.
Перелік професій, спеціальностей які можна здобути в закладі


Заклад фахової передвищої освіти, який проводить освітню діяльність, за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю 223 Медсестринство, спеціалізацією «Лікувальна справа» та спеціалізацією «Сестринська справа». Перелік професій, спеціальностей, які можна отримати в коледжі:

- ОПП Лікувальна справа на основі базової середньої освіти, 3 роки 10 місяців. Кваліфікація – фельдшер.

- ОПП Сестринська справа на основі базової середньої освіти, 3 роки 10 місяців. Кваліфікація – сестра медична.

- ОПП Сестринська справа на основі повної загальної середньої освіти, 2 роки 10 місяців. Кваліфікація – сестра медична.

Для студентів коледжу, які вирішили продовжувати навчання – є багато цікавих пропозицій та перспектив.

Так на сьогодні укладені угоди про співпрацю з Сумським державним університетом (напрямок Медицина), Сумським державним педагогічним університетом ім.. А.С. Макаренко (реабілітолог, логопед, фітнес-тренер), Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя (біологія, психологія), Харківським національним фармацевтичним університетом, Київським міжнародним університетом (фармакологія, медсестринство, психологія, стоматологія) тощо. Випускники коледжу до ВНЗ ІІІ-ІУ рівнів акредитації можуть вступати за результатами ЗНО або за дипломом медичного коледжу (відразу на ІІ або ІІІ курс та мають суттєву знижку при оплаті за навчання). Попереднє тестування для вступу студентів проводиться на базі коледжу.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів