Меню
 
Головна arrow Публікації
Сучасні ендоскопічні операції в ЛОР-онкології

На даний час медична галузь в нашій країні знаходиться в стані розвитку та впровадженні найновітніших технологій лікування, які виникають та вдосконалюються кожен день. Одним з головних методів лікування пацієнтів є хірургічні втручання. Вдосконалення методик оперативних втручань та хірургічного інструментарію проводиться хірургами у всьому світі з застосуванням сучасних технологій та розробок з інших сфер промисловості.

В усіх напрямках хірургії найбільш застосованими є малоінвазивні ендоскопічні оперативні втручання, проведення яких не можливе без наявності сучасної ендоскопічної апаратури.

Сучасна оперативна оториноларингологія заснована на використанні малоінвазивних методів хірургічних втручань. Оперативна онкооториноларингологія використовує весь спектр сучасних методів малоінвазивних хірургічних втручань, зокрема оперативні втручання з допомогою ендоскопічного обладнання. Впровадження методів ендоскопічної хірургії при пухлинах ЛОР-органів дозволяє досягти гарних функціональних результатів, суттєвого скорочення часу реабілітації та перебування хворого в стаціонарі.

На сьогодні ендоскопічні оперативні втручання на ЛОР-органах в Чернігівському медичному центрі сучасної онкології проводяться на високоточному обладнанні яке дає можливість повністю візуалізувати операційне поле на екрані монітору, провести фото та відео запис, чітко визначити межі розповсюдження пухлини та з допомогою спеціальних інструментів видалити пухлину без пошкодження здорових тканин.

Перевагою ендоскопічних оперативних втручань являються: не велика травматичність, низький процент ускладнень, можливість оперувати в самих важкодоступних місцях, можливість зберегти орган та його функціональність, можливість альтернативи відкритих хірургічних втручань. Видалення тканин та одночасна коагуляція судин дозволяє провести оперативне втручання майже без крововтрати.

Ендоскопічні оперативні втручання проводяться при наявності доброякісних та злоякісних пухлин гортані, глотки, порожнини носа, приносових пазух. Ендоскопічна хірургія пухлин ЛОР-органів – це сучасний підхід та впровадження передових методів лікування.Лікар ЛОР-онколог
КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології»
Савченко Віталій Олегович


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів